Turen skal genbekræftes min. 48 timer inden turens start på 1800 353 213 (toldfrit nummer inden for Australien).
Målgruppe: Turen er designet til rejsende, der er i god fysisk form og kan lide at være aktive. De fleste rejsende på denne tur er i alderen 18-35 år, men alle er velkomne. Ønsker du at dykke på turen, skal du være certificeret dykker. Dykkene tilrettelægges efter deltagernes niveau.
Jysk Rejsebureau kan tilbyde en bred vifte af dykkerture og kurser i Australien.
Blandt andet Padi Open Water dykkerkursus, Padi Advanced dykkerkursus og forskellige Great Barrier Reef dykkerture af 4-7 dages varighed. Du er velkommen til at rekvirere vores Discover Australia brochure for mere inspiration.
Bemærk, at deltagelse i trekking og ture er på eget ansvar, så husk at tegne rejseforsikring hjemmefra. Vi anbefaler Gouda Rejseforsikring, der dækker disse aktiviteter uden ekstra tillæg.
Startdatoer
Denne aktivitet starter på følgende ugedage: mandag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag, søndag.
Da Jysk Rejsebureaus ture, aktiviteter og hoteller er meget populære, har vi kun mulighed for at tilbyde disse til kunder, der også køber flyrejsen igennem Jysk Rejsebureau.