Vinterrejser - få pladser Klik og book

Sri Lanka to uger i marts 2017

05-01-2017 af Helle

Hej, jeg vil gerne ud og rejse to uger i slutningen af marts og er begyndt at kigge på især Sri Lanka. Jeg er 29 år og vil gerne vandre nogle dage og ellers opleve kultur og slappe af, men intet er fastlagt endnu, og jeg er åben for nye forslag.
Skriv meget gerne en mail, hvis du også har lyst til at tage afsted. Så kan vi evt. drikke en kop kaffe (jeg bor i København)/skype og tage en rejsesnak :)
De bedste hilsner, Helle, hellegran87@hotmail.com

Sri Lanka
17-01-2017 af Clara
Hej Helle,
Jeg synes det lyder rigtig spændende med en tur til Sri Lanka :-) Kunne du overveje en tur i løbet af sommeren evt. juli/start august, i stedet for marts måned? Jeg vil nemlig ikke kunne tage afsted i marts, da jeg ikke har så meget ferie tilbage og det helst skal passes ind med arbejde. Men hvis du på nogen måde kan lokkes til et andet tidspunkt, så vil jeg meget gerne mødes til en kaffe og en rejsesnak :-)

Mvh Clara

Til top