Jeg har siden 2005 været en del af rejsebranchen og siden 2008 primært arbejdet med erhvervskunder. Jeg har hjulpet utallige forretningskunder med at planlægge rejser til destinationer over hele verden og været ansvarlig for Jysk Rejsebureaus key account kunder siden 2021 Mine erfaringer omfatter alt fra ruteplanlægning til booking af hotel, billeje og flybilletter, og jeg er vant til at rådgive kunderne om de bedste rejsealternativer, destinationens kultur, visumkrav samt relevante regler og bestemmelser.

Jeg sikrer altid, at hver rejse forløber så effektivt og problemfrit som muligt, og jeg tilbyder skræddersyede løsninger tilpasset hver kundes specifikke behov og ønsker. Min forståelse for erhvervslivets krav og min brede viden om globale rejsemuligheder gør mig til en betroet partner for vores Key Account kunder.

Personligt elsker at rejse og udforske verden, hvilket giver mig en unik indsigt i de forskellige destinationer og kulturer, som jeg også gerne deler med vores kunder. Min seneste rejse var en storbyferie til New York men jeg udforsker også gerne landene omkring os såsom Sverige, Tyskland, Frankrig og Italien.

Kontakt mig, hvis du har brug for hjælp til at planlægge din forretningsrejse, eller har spørgsmål om vores services på vip@jr.dk eller 70 20 19 15.
Dida Gregersen Sloth, Jysk Rejsebureau Business
Til top